Year2021

Utrzymanie w domu porządku nie jest sprawą łatwą, ale dzięki naszym preparatom z pewnością szybciej uporasz się z rozmaitymi zabrudzeniami. Nasze środki czystości działają skutecznie, ale zarazem delikatnie nie powodując uszkodzeń ani przebarwień. Dysponujemy bogatym wyborem płynów do podłóg oraz do mycia szyb, a także specjalistycznych specyfików do łazienek usuwających kamień i rdzę. Dodatkowo zachęcamy do zainwestowania w produkty do prania, takie jak proszki, czy zmiękczacze wody. Zapraszamy do zakupów!
Proszki i płyny Amway

Year2021

Prezentowane w naszym katalogu rozwiązania przeznaczone są do realizacji sanitariatów narażonych na nieustanne użytkowanie oraz liczne uszkodzenia. Dostępna armatura laboratoryjna została zaprojektowana z myślą o ergonomii oraz bezpieczeństwie. Baterie umywalkowe ścienne, zawory oraz baterie mieszające wykonane są z mosiądzu.
Wyposażenie sanitarne

Year2021

Bez względu na wiek każdy z nas chce się cieszyć białym i ładnym uśmiechem. Jednak biorąc pod uwagę starzenie się organizmu w pewnym momencie koniecznie jest sięgnięcie po protezy zębowe. NZOZ Udente w Katowicach zajmuje się implementacją uzupełnień protetycznych, które może w całości zamaskować Twoje braki w jamie ustnej.

Year2021

Firma oferuje zakup materiałów ze stali i aluminium. Posiada własny magazyn blach konstrukcyjnych, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych rozwiązań technologicznych i znacznie ułatwia pracę. Materiały są przycinane na życzenie Klienta, można w nich również zrobić otwory i grawer.
Hurtownia blachy

Year2021

Sklep oferuje regulowane meble dla najmłodszych. W asortymencie znajdują się biurka dla dzieci, stanowiące idealne miejsce do nauki i odrabiania lekcji. Można dowolnie ustawiać pochylenie blatu, dzięki czemu mebel dorasta razem z użytkownikiem i można z niego korzystać przez wiele lat. Istnieją trzy modele stołu do wyboru.
Meble dla najmłodszych
1 2 3
4