Year2019

Riešenie, ktoré Vám ponúka naša spoločnosť umožní Vašej nehnuteľnosti získať neopakovateľný charakter a atraktívny vzhľad. Kamenný plot [kameň] a usporiadanie gabiónových košov si môžete vybrať tak, aby ste vytvorili jedinečnú aranžáciu. Tesná výplň účinne zatieni nehnuteľnosť pred neželanými pohľadmi a nerovné hrany stien budú rozptyľovať akustické vlny a domácnosti zaručia pokoj a ticho. Tento typ plotu nevyžaduje žiadne základy nadácií, jeho konštrukcia je však napriek tomu pevná a stabilná. Nevyžaduje údržbu a napriek tomu aj po rokoch vyzerá dobre.

Year2019

Navštívte internetovú stránku Coccodrillo a objavuj spolu s nami módny svet oblečenia pre chlapcov a dievčatá. Ponúkame Ti detské šaty v rôznych modeloch a štýloch, určené na sezóny jeseň-zima alebo jar-leto. Ponuka zahŕňa tielka, ale aj modely s krátkymi alebo dlhými rukávmi. Detailnú ponuku s podrobným opisom výrobkov nájdeš v našom obchode.

Year2019

Ponúkame odolný a estetický banketový nábytok. V ponuke máme stoličky a stoly, rovnako ako textil, napr. obrusy, návleky na stoličky. Náš sortiment výrobkov je určený pre majiteľov hotelov, reštaurácií a organizátorov podujatí. Snažíme sa poskytovať komplexný charakter ponuky. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci našli všetky potrebné riešenia na jednom mieste. Ponúkame veľký výber – z hľadiska rozmerov, foriem a farebnosti.
Cateringový nabytok

Year2019

Rozmanitosť a najkomplexnejšie bazén výrobkov obsahujúcich produkty, vrátane napríklad, populárne kov garáže a garážové brány je jedným z najcennejšie charakterovými osvedčené firmy. Ak máte záujem v našom sortimente komplexné a atraktívny, so zameraním na potreby zákazníkov customer service znamená, pozývame vás k spolupráci. Môžete si kúpiť to najlepšie garáž