Year2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów tworzymy wyposażenie, które w najwyższym stopniu odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Stawiamy na połączenie funkcjonalności, trwałości i estetyki, które zapewnią pełen komfort użytkowania danych elementów. W asortymencie gdańskiej firmy P3 Studio dostępne są szafy na wymiar, które przygotowujemy zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta, tworząc modele wnękowe, pełne, z pawlaczem, a także narożne. Meble tworzymy wykorzystując nowoczesną technologię, ale czerpiemy też z tradycji.
http://p3studio.pl/

Year2018

Jeśli potrzebne są Wam piękne i eleganckie meble tapicerowane na zamówienie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu. Znajdziecie w nim niezwykle szykowne, a zarazem wygodne stylowe fotele, w jakich będziecie mogli zasiąść wieczorami oddając się ulubionej lekturze. Oferowane przez nas elementy stanowią oryginalne wyposażanie pomieszczeń.
Pufy i ławki na wymiar

Year2018

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Odpocznienie prowadzona jest terapia alkoholowa dla pacjentów z całego kraju. Tutaj, w atmosferze akceptacji, spokoju i anonimowości możecie Państwo rozpocząć swoją drogę do pełnej trzeźwości. Przyjmujemy pacjentów na detoks, przeprowadzamy odtruwanie, przyjmujemy osoby pod wpływem alkoholu, przerywamy tzw. ciągi. Wspieramy rodziny i partnerów osób uzależnionych. Wystawiamy zwolnienia lekarskie. Świadczymy kompleksową opiekę terapeutyczną.
1 2
3